Monthly Archives:Декабрь 2021

Нова лабораторія – нові перспективи

Якісна професійна підготовка сучасного електромонтера потребує використання новітнього устаткування. Тому, в нашому навчальному закладі було прийнято рішення кардинально оновити лабораторію електромонтажних робіт. Провівши ряд консультацій з фахівцями провідних електромонтажних організацій Вінниччини, а саме – «Інженерно-технічний центр «Енергооблік» та ТОВ «Промавтоматика – Вінниця», було розроблено принципові схеми навчальних стендів та замовлено обладнання. Варто відзначити, що основну роботу з модернізації лабораторії виконують саме здобувачі освіти, звісно ж, під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання. Напередодні Нового року завершено тільки перший етап оновлення лабораторії, другий етап розпочнемо відразу після свят.

До речі, все устаткування придбано за кошти господарської діяльності училища, в рамках роботи навчально-практичного центру. Також частково допомогли вищезгадані електромонтажні організації. Відкриття оновленої лабораторії планується на кінець березня 2022 року, адже з нового навчального року запланована підготовка електромонтерів підвищеного розряду.

Викладач спецтехнології електромонтажних робіт Соборов А. М.

Новорічні вітражі 2022!

          Новорічні свята для кожного з нас – це приємні і дивовижні миті, які знайомі дорослим та дітям з дитинства. Очікування свята, їх атмосфера й неповторність, завжди, надихають до життя і спонукають робити корисні та добрі справи. Звісно, отримувати подарунки приємно, та дарувати їх – це незабутньо. Ось  і наші здобувачі освіти подарували всім нам позитивні враження та емоції, підготувавши Новорічні листівки у рамках тематичної виставки Новорічні вітражі 2022.

          Представники груп №11, 12, 14, 15, 21, 22, 23, 25, 32, 33, 42 по різному підійшли до творчого завдання, але спільним для всіх робіт було бажання продемонструвати незабутню новорічну атмосферу, висловити найкращі вітання з нагоди прийдешнього свята та підкреслити багатогранність поглядів на життя.

          За якихось два тижні, разом із зміною календарної дати, нам випаде чудова можливість розпочати новий відлік власним перемогам та здобуткам, відкриттям і досягненням. Віриться в те, що ми разом дослухається до висловлених привітань, наповнимося їх енергетикою та неодмінно станемо кращими у новому 2022 році.

          Адміністрація училища дякує наставникам вказаних груп і авторам робіт, які активно попрацювали над створенням у нашому навчальному закладі Новорічної атмосфери.

Стребкова М.Г. – заступник директора училища з виховної роботи

22 грудня – День енергетика

Щорічно, цього дня, в нашій країні відзначають професійне свято працівники, які мають безпосереднє відношення до галузі енергетики. Це робітники електромонтери, інженери-електрики, диспетчери електричних систем,  і зрештою, – всі хто працює чи в майбутньому працюватиме в цій галузі.

З нагоди свята, адміністрація училища та педагогічний колектив вітає майстрів виробничого навчання, здобувачів освіти і викладачів закладу з професійним святом! Бажаємо Вам вагомих професійних здобутків, успіхів у навчанні та виробничій діяльності, і головне: щоб ваша роботи приносила кожному з вас наснагу та задоволення.

У нашому училищі здобувачі освіти оволодівають фахом електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування ІІ та ІІІ розрядів. До їх послуг сучасні лабораторії, які оснащені необхідним обладнанням, пристроями та інструментами. Приємно відзначити той факт, що наразі проходить оновлення новими пристроями лабораторія №1, яка монтується майстрами виробничого навчання та здобувачами освіти ІІ курсу. Сподіваємось, що і надалі, професія електромонтера буде популярною серед майбутніх абітурієнтів, які з радістю оволодіватимуть нею в нашому училищі.

Ворчинський О. В. – голова профільної методичної комісії

Колектив ВПУ№42 м.Погребище щиро сумує з приводу непоправної втрати — передчасної смерті нашої колеги Василенко Катерини Василівни (25.11.1951 – 21.12.2021)

 Повідомлення про смерть Катерини Василівни  глибоким болем обізвалось у серцях тих, хто її знав, з ким дружила та хто працював разом з нею.

З 7 березня 1986 року Катерина Василівна розпочала свою діяльність в училищі на посаді головного бухгалтера, якій булла віддана  до останніх днів свого життя.

У нашій пам’яті Катерина Василівна назавжди залишиться доброю, скромною жінкою, доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова — вона виявляла живущу енергію та світло.

Передчасна смерть Катерини Василівни – це непоправне горе для її рідних, близьких, друзів, колег.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашій колезі.

Яндекс.Метрика