Monthly Archives:Ноябрь 2021

Твори добро бо ти Людина

Саме таке гасло лунало в стінах училища під час проведення благодійної акції яка відбувалась  29.11.2021р. в стінах ВПУ № 42.

Проведеної майстром в.н. Очеретяною Л.А., ученицею 11 класу КЗ Погребищенського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. № 1, Очеретяною Ольгою.

 Мета даної акції була цілеспрямована і полягала в зборі коштів для лікування онкохворого жителя Погребищенської громади с. Гопчиці Артемчука Богдана, який лікується в Ізраїлі.

Для того щоб дана благодійна акція пройшла цікаво та результативно Очеретяна Ольга  та здобувачі освіти 25 групи, готували безалкогольні коктейлі, які купували всі учасники освітнього процесу.

Учні показали свій професіоналізм та підтвердили кваліфікаційний рівень за професією «Бармен». Організований майстер-клас по приготуванню коктейлів не залишив байдужими здобувачів освіти та працівників училища. В результаті чого було зібрано 562,80 грн. та перераховано хворому на особовий рахунок.

Дякуємо всім хто не залишився байдужим та не пройшов осторонь чужої біди.

Не будьте байдужими! Творіть добро.

Очеретяна Л. А. – майстер виробничого навчання

Пам’ятаймо!

Голодомор – геноцид проти Українського народу, результат спеціально організованого комуністичним керівництвом штучного голоду в 1932-1933 роках, що спричинив загибель мільйонів людей. Згідно з Конвенцією ООН «Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього» від 9 грудня 1948 року, геноцидом вважаються умисні дії, спрямовані на цілковите або часткове знищення національних, етнічних, расових або релігійних груп шляхом вбивства членів цієї групи; нанесення їм тяжких тілесних або психічних ушкоджень; навмисне створення життєвих умов, розрахованих на повне або часткове знищення групи; дії, розраховані на унеможливлення народження дітей в середовищі групи; насильницька передача дітей цієї групи іншій групі.

Упокорення голодом стало інструментом закріплення влади сталінського режиму, ліквідації верстви українських селян-господарів і перетворення їх у безправних колгоспників, а разом з тим, – викорінення в Україні соціальних основ незалежництва, тобто соціальної основи української нації. Цей злочин був ретельно продуманий, задіяні численні механізми його реалізації: через чисельні податки і збори, нереальні хлібозаготівельні плани та обшуки в українських селян відбирали харчі, заборона виїзду із населеного пункту з листопада 1932 року (так званий режим «чорних дошок») і загалом з охопленої голодом республіки від початку 1933-го їх позбавляла останніх надій на порятунок.

Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території України та Кубані, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв’язок поколінь. Найвразливішою категорією жертв Голодомору стали діти.

Згідно із дослідженнями українських демографів, у той час померло понад 1,5 млн. хлопчиків і дівчаток віком до 10 років.

Педагогічний та учнівський колективи нашого закладу схиляють голову перед невинно-убієнними жертвами голодомору і  вшановують їх пам’ять хвилиною мовчання.

З нагоди цієї сумної дати  у бібліотеці училища було проведено тематичну виховну годину, щоб пам’ятати, щоб знати і щоб передавати майбутнім поколінням застереження проти свавілля тираніїї, як би вона не маскувала свої нелюдські плани.Міні виставка в навчальному корпусі

Янівець І.Л. – вихователь гуртожитку.

Зустріч з правоохоронцями

У нашому закладі, щорічно, проходять підготовку для отримання посвідчення водія категорій «В» і «С» від 60 до 100 здобувачів освіти та слухачів курсів професійної підготовки. Від їх фахових знань та навичок безпосередньо залежить безпека дорожнього руху і загальний стан аварійності на дорогах нашого регіону та країни в цілому. Саме тому з метою посилення мотивації до вивчення правил дорожнього руху в країні в період з 22 по 28 листопада проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». У нашому закладі, також заплановано ряд заходів в рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй. Заходи носитимуть цільовий характер і допомагатимуть педагогам та здобувачам освіти відповідальніше ставитися до професії водія. Доречі, тематика тижневика «Перевищення швидкості, як причина дорожньо транспортної пригоди».

          Зокрема, 25 листопада до училища завітали представники Національної поліції, а саме Залюбівський Олег Петрович та Козка Сергій Васильович, які провели «живе спілкування» із третьокурсниками по питаннях дотримання вимог правил дорожнього руху. Особлива увага була звернута на право керування транспортними засобами, адже не секрет, що окремі вихованці закладу не маючи відповідного посвідчення, користуються мото- автотранспортом чим грубо порушують вимоги правил дорожнього руху. Також обговорювалися аспекти особливої небезпеки при керуванні транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння чи при дії інших шкідливих чинників (лікарських препаратів, наркотиків тощо). Працівники поліції наводили сумну статистику аварійності на дорогах країни та нашого регіону, активно закликали молодь дотримуватися здорового способу життя та відповідально оцінювати небезпеки, які чекають на кожного з нас під час участі у дорожньому русі.

         Педагогічний колектив училища відзначає дієву співпрацю з правоохоронцями місцевого відділку поліції і висловлює подяку Олегу Петровичу та Сергію Васильовичу за активну допомогу в мотивації навчально-практичної підготовки майбутніх водіїв.

Погорілий С.Т. – викладач спецпредметів

В продовження теми

Сьогодні, 24 листопада пройшли олімпіади з історії та географії.

Найбільшу кількість учасників зібрала олімпіада з історії у якій приймали участь 25 здобувачів освіти (10 з І курсу, 7 з ІІ курсу та 8 з ІІІ курсу).

В олімпіаді з географії змагалися 6 здобувачів освіти (2 з ІІ курсу і 4 з ІІІ курсу).

Яндекс.Метрика