Monthly Archives:Май 2019

Екскурсія в Національний парк «Межигір’я» та музей «Пирогово»

   З року в рік в нашому училищі склалася добра традиція відвідувати культурно-мистецькі заклади: театри, ландшафтні, національні парки. 26 травня для працівників училища та їх дітей профспілковим комітетом була організована поїздка до Національного парку «Межигір’я» та до Національного музею народної архітектури та побуту «Пирогово».

Читати далі…

В добру путь, випускники!

23 травня 2019 року в ВПУ№42 м. Погребище відбувся випускний вечір в групі №41, спеціальність кухар, кондитер. Адміністрація училища, педагогічний колектив, майстер виробничого навчання, класний керівник групи бажає вам дорогі випускники: здоров’я, світлої та чистої долі, божого благословення, життєвої мудрості, кохання, наснаги, успіхів у роботі, твердо та впевнено крокувати по житті, творити історію, здійснювати мрії, ніколи не забувати про своїх батьків, сім’ю та вчителів. Читати далі…

Перше місце у Всеукраїнському конкурсі iTalent в номінації «Цифрове фото»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 №1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» 19 травня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» було проведено фінал V сезону найбільшого в Україні Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій (IT-проектів і кіберспорту) серед дітей і молоді у віці від 8 до 18 років – iTalent. Мета конкурсу надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.

Читати далі…

З Днем вишиванки!

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я — українець! І горджуся цим.
В нас обереги вишивають здавна.
Така традиція в народі прижилась.
Вона прадавня, вічна й дуже славна.
В культурі й до сьогодні збереглась.
Ані вікам, ні моді не здолати…
Вона в людському серці і в душі.
У ній любові, мрій, надій багато
І ти традиції забути не спіши. Читати далі…

Яндекс.Метрика