Yearly Archives:2019

В добру путь, випускники!

23 травня 2019 року в ВПУ№42 м. Погребище відбувся випускний вечір в групі №41, спеціальність кухар, кондитер. Адміністрація училища, педагогічний колектив, майстер виробничого навчання, класний керівник групи бажає вам дорогі випускники: здоров’я, світлої та чистої долі, божого благословення, життєвої мудрості, кохання, наснаги, успіхів у роботі, твердо та впевнено крокувати по житті, творити історію, здійснювати мрії, ніколи не забувати про своїх батьків, сім’ю та вчителів. Читати далі…

Перше місце у Всеукраїнському конкурсі iTalent в номінації «Цифрове фото»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 №1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» 19 травня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» було проведено фінал V сезону найбільшого в Україні Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій (IT-проектів і кіберспорту) серед дітей і молоді у віці від 8 до 18 років – iTalent. Мета конкурсу надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.

Читати далі…

З Днем вишиванки!

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я — українець! І горджуся цим.
В нас обереги вишивають здавна.
Така традиція в народі прижилась.
Вона прадавня, вічна й дуже славна.
В культурі й до сьогодні збереглась.
Ані вікам, ні моді не здолати…
Вона в людському серці і в душі.
У ній любові, мрій, надій багато
І ти традиції забути не спіши. Читати далі…

28 квітня – всесвітній день охорони праці

     Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади — до пробле¬ми безпеки людини на робо¬чому місці, відзнача¬ють Всесвітній День охорони праці.

Читати далі…

Яндекс.Метрика